Anémia u detí – ako ich chrániť

Anémia u detí – ako ich chrániť

Ochráňte deti pred anémiou

Anémiou deti trpia nielen po narodení, ale môžu anémiou trpieť už pred narodením. Asi málo kto by povedal, že tomu problému sa môžete vyhnúť konzumáciou omega- 3 mastných kyselín a konkrétne omega- 3 mastnej kyseline, ktorá má skratku DHA.

Anémia – môžete jej predchádzať užívaním DHA

Prednosťou omega-3 mastnej kyseliny DHA je, že môže chrániť novorodencov pred nedostatkom železa a súvisiacimi vývojovými poruchami, ak matka počas tehotenstva užíva omega-3 mastné kyseliny. Ženy by si počas tehotenstva mali sledovať nielen hladinu železa, ale aj optimalizovať príjem omega-3 mastných kyselín.

Omega-3 mastná kyselina DHA spôsobuje, že dieťa dokáže dobre využiť železo v tele matky. V tehotenstve sa potreba železa prudko zvyšuje, pretože je potrebné na tvorbu krvi dieťaťa. Ak nastane nedostatok železa u matky, placenta sa nemusí správne rozvíjať a v dôsledku toho nemusí byť dieťa optimálne zásobované živinami a kyslíkom.

Vysoké množstvo omega 3 mastnej kyseliny DHA nájdete v TocoProtect od Dr.Jacobsa. Tieto omaga 3 mastné kyseliny sú z morských mikrorias a neobsahujú ťažké kovy. Môžete si ich kúpiť tu: http://www.abczdravia.sk/kategoria/oleje/tocoprotect-olej-250-ml/

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.