Bolesť hlavy môže naznačovať zápal v tele

Bolesť hlavy môže naznačovať zápal v tele

Pociťujete bolesť hlavy pri kontakte s parfumom? Aj vám prudké svetlo a hluk spôsobuje problémy? Ak sa vás to týka je to znakom vážnych problémov. V nasledujúcom článku sa dozviete viac.

Keď vadí hluk a prudké svetlo

Prudké svetlo a hluk sú pre mnohých ľudí spúšťačom nepríjemných pocitov, bolesti a reakcia organizmu na oba tieto podnety je často neadekvátna. Ľudia, ktorí často zle a neprimerane reagujú na hluk a prudké svetlo majú aj iné problémy a vôbec nevedia, že ich zdravotné problémy a zlá reakcia na hluk a prudké svetlo spolu súvisia.

Telo nepozná inú reakciu na problém ako je zápal. Všetky choroby sú zápalové reakcie. Dokonca aj stres spúšťa zápalové reakcie. Pri týchto reakciách sa uvoľňuje do tela veľa jedovatých látok. Jednou z nich je oxid dusnatý a peroxynitrid. Uvoľňovanie týchto jedov (oxid dusnatý a peroxynitrid) dokonca podporujú mnohé lieky, ktoré pacienti užívajú.

Oxid dusnatý a peroxynitrid

Tak oxid dusnatý ako aj peroxynitrid výrazne ovplyvňujú to, čo sa deje v nervovom systéme. Napríklad zvyšujú vstup vápnika do bunky. Vo vnútri bunky je 10 000x menej vápnika ako mimo bunky. Oxid dusnatý a peroxynitrid ale toto menia. Otvárajú vápniku cestu do vnútra bunky. To zvyšuje dráždenie buniek nervového systému. A aké môžu byť následky?

Spúšťajú sa silné stresové reakcie aj takými podnetmi ako hluk, prudšie svetlo, človek reaguje na pachy napr. migrenóznymi bolesťami, tuhne šija a svalstvo krčnej chrbtice.
Ak bunka nemá dostatok energie nedokáže vápnik vytlačiť von z bunky a tieto stavy pretrvávajú dlhodobo. Život sa stáva neznesiteľným.

Lieky proti bolesti sa stávajú každodenným priateľom človeka, maséri sa nejdú zastaviť a čudujú sa, prečo sa ich klientom stav so stuhnutými svalmi vracia späť, ženy sa stránia naparfumovaných ľudí a podobne.

Už 11 rok dostávam od svojich zákazníkov referencie, že terapeutický pristroj Gou Gong im pomáha zmierňovať stres, napätie, bolesti hlavy, uvoľňuje stuhnuté svaly a depresívne nálady. Dlho som nevedel prečo je to tak. Dnes už viem. Gou Gong lampa zvyšuje množstvo energie v bunke. A vďaka tejto energii dokáže bunka vytlačiť nadbytočný vápnik zo svojho vnútra. To umožní uvoľnenie svalov, zníženie zápalu, zníženie bolesti a zbavenie sa stresu.

O Gou Gong lampe si môžete prečítať tu: http://www.weltfit.sk/terapeuticka-pristroj-gou-gong/terapueticky-pristroj-gou-gong.html

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.