Bolestivé kĺby? Toto musíte vedieť!

Bolestivé kĺby? Toto musíte vedieť!

Bolestivé kĺby a bolesti pohybového aparátu patria medzi najčastejšie zdravotné problémy, ktoré ľudí trápia. Pri bolestiach kĺbov – reumatodná artritída, osteoartritída mnohí siahajú po liekoch proti bolesti. Lenže tieto lieky majú vedľajšie účinky. Bolestivé stavy sú spojené s prebiehajúcim zápalom. Vedci skúmali protizápalové účinky kurkumínu. Výskumom dospeli k poznaniu, že kurkumín účinne potláča zápalovú aktivitu na viacerých úrovniach. Výsledkom pôsobenia kurkumínov je znížená tvorba zápalových látok a zamedzenie poškodzovania kĺbov.

Potláčanie imunitných zápalových reakcií na viacerých úrovniach by malo logicky vyúsťovať k súčasnému celkovému zníženiu imunity voči infekciám a tým limitovať ich liečebné použitie. Kurkumíny nevedú k zníženiu odolnosti voči infekciám ako to vidíme iných u protizápalových látkach!! Naopak u ľudí s opakujúcimi sa infekciami zvyšujú počet funkčných buniek imunitného systému.

Najlepšie vstrebateľné a biologicky využiteľné kurkumíny na svete nájdete v patentovanej formule LongaVida, napr. vo výrobku Neuracur od Dr. Jacobsa : http://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/neuracur/

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.