Endometrióza – príbeh z Vašich listov

Endometrióza – príbeh z Vašich listov

” Dobrý deň, chcem sa podeliť s krátkym príbehom o endometrióze so ženami,ktoré vedia čo to je a bojujú s tým takmer každý deň. Lekári mi hovorili,že je to nevyliečiteľná diagnóza,že som endometriózna žena a mám sa s tým zmieriť,že niektoré ženy to majú aj na iných orgánoch ako v mozgu,črevách, tak sa mám s tým zmieriť. Hovorili mi to, ale neuspokojila som sa s tým. Stále som niečo hľadala, pýtala sa a čítala. Boli to neskutočné bolesti, teploty, zachranné sluzby a tri krát operácia. Nebavil ma svet. Po poslednej operácii, ktorá bola vykonaná odborne som začala brať vitamínové doplnky od Andreja Medveďa,ktorému som do dnes veľmi vďačná a beriem to stále. Stále mi poradí a vie,aký je to problém. Už je tomu takmer rok. A samozrejme upravila som stravu. Ženy nestrácajte nádej, žiadne hormóny neužívam, žiadne cysty, ktoré som mala stéle a obrovské. A aj môj lekar je z toho nadšený.”

Priatelia poznám túto mladú ženu takmer rok. Za ten rok urobila obrovský kus cesty. Je to človek, ktorý sa nevzdal a napriek tomu, že to nemal ľahké stále nasebe pracoval. Pre mňa je fascinujúce ako napriek pádom a počiatočným neúspechom to táto mladá žena zvláda. Má môj veľký obdiv.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil
Andrej Medveď a jeho team
www.andrejmedved.sk
www.weltfit.sk
www.abczdravia.sk
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.