Glutation likviduje toxíny v tele

Glutation likviduje toxíny v tele

Doba jedová s dobou podvýživou a jej následky

Od druhej svetovej vojny bolo vyrobených cca 6 miliónov rôznych chemických látok po celom svete. Asi 140 000 chemikálií je v súčasnosti používaných v EÚ. Z 3000 najpoužívanejších chemických látok, len u 7% je dostatočne preskúmané aké majú zdravotné riziká.

  • u viac ako 1000 chemikálii vieme, že majú karcinogénny účinok
  • cca 466 chemikálii dokáže poškodiť orgány
  • cca 200 chemických látok dokáže poškodiť nervy
  • asi 260 ovplyvňuje hormonálny systém

 

Glutation dokáže vylučovať chemikálie z tela

Čo si myslíte, rieši toto medicína v reálnom živote? Nie. A pritom potenciál na to má. V tele existuje látka, ktorá dokáže všetky chemikálie z tela vylúčiť. Je ním glutation. Ak je človek v častom kontakte s jedmi, ich množstvo je vysoké, neexistuje dobrá výživa, jedy nemôžu byť z tela odstránené.
Jedy zostávajú v tele a poškodzujú organizmus. Následok? Choroba.

Ďalšou tragédiou je to, že lekár túto príčinu choroby úplne ignoruje. Predpíše pacientovi liek tlmiaci následok otravy. Ani sa nesnaží zistiť či zdravotné komplikácie pacienta nie sú zapríčinené chemikáliami, s ktorými by mohol prichádzať do kontaktu v práci. Na túto medicínu sa všetci každoročne skladáme sumou 5,5 mld. EUR. A koľko dajú ľudia na úplatkoch ani srnka netuší. 5,5 mld. EUR je nehorázny vysoký peniaz, aby to medicína flákala tak ako to fláka.

Ak chcete dobre odolávať jedom treba posilniť tvorbu glutationu v tele. Jedným z možných riešení sú polyfenoly z granátového jablka. Stimulujú tvorbu glutationu a tým chránia bunky, orgány a človeka pred jedmi. Polyfenoly z granátového jablka si môžete kúpiť tu: https://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/granaforte-100-ml/

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.