Glutation – najlepší zbavovač jedov v tele

Glutation – najlepší zbavovač jedov v tele

Glutation je nielen zametač ťažkých kovov, ale aj zbavuje telo rôznych chemických látok, ktoré sa do tela dostanú. Podľa dostupných informácií dokáže glutation odstraňovať z tela viac ako 3000 rôznych chemikálií. Ak by chemikálie, ktoré sa do tela dostanú z potravy či životného prostredia neboli odstránené poškodili by zdravie. Glutation tak plní úlohu supermana. A plní ju dobre. Ale to len za podmienky, že sa nachádza v tele dostatočne. Spomínal som, že jeho tvorbu blokujú ťažké kovy. Ale aj lieky zohrávajú negatívnu úlohu. A hlavným hrdinom je podľa mnohých neškodné liečivo zvané paracetamol.

Paracetamol je jedno z najčastejšie používaných liečiv a nachádza v mnohých liekoch na bolesť či chrípku. Paracetamol je vysávač glutationu v pečeni. Toto liečivo tak aktívne prispieva k zníženej detoxikácii organizmu. Nadbytok toxínov tak môže pomaly otravovať organizmus a spúšťať poškodenia buniek a zápaly.

Ak užívate paracetamol pomôžte telu užívaním kurkumínu. Kurkumín pomáha stimulovať tvorbu glutationu. Dobrý kurkumín nájdete tu.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.