Glyfosát nebezpečný pestitcíd

Glyfosát nebezpečný pestitcíd

Po prečítaní nasledovných riadkov sa na 100% stanete odporcom pesticídov.

Glysofosát patrí medzi často použáné pesticídy. Dnes vám ukážem čo spôsobuje v tele. Keď si to prečítate, pochopíte prečo čoraz viac silnie odpor proti tejto látke používanej v poľnohospodárstve, ale aj bežnými záhradkármi.

 

Glyfosát môže telo považovať za glycín

Glyfosát obsahuje aminokyselinu glycín. Aminikyseliny tvoria bielkoviny. Glycín sa vyskytuje v potrave – v bielkovinách. Glycín je pre organizmus veľmi dôležitý. Pomáha zvyšovať antioxidačnú kapacitu tela, pomáha telu zbavovať sa jedov, glycín pomáha upokojovať psychiku ale glycín je aj súčasťou membrán. Čo sú to membrány?

Membrány sú akousi kožou, pľúcami, pečeňou a črevom buniek a mitochodnrií. Ako ste si všimli membrány plnia mnohé úlohy. Cez membrány do bunky vnikajú živiny, vylučujú sa cez ne nepotrebné veci a v membránach mitochondrií (sú to bunkové elektrárne) prebieha tvorba energie. Membrány zároveň plnia ochrannú funkciu ako koža. Membrány sú tvorené tukmi a aminokyselinami. A jednou z nich je glycín.

Aj pesticíd glyfosát obsahuje glycín. Keď sa glyfosát dostane do tela, tým, že obsahuje glycín, telo si ho pomýli a začne ho zabudovávať do memebrán. Presne tak ako keď si murár pomýli pri výstavbe múru tehly a dá tam takú čo tam nepatrí. A tu sa začne prejavovať deštrukčná sila glyfosátu. Zabudovaním glyfosátu do membrany sa naruší detoxikácia, výživa buniek a tvorba energie. Toto môže vyústiť až do smrti buniek a vzniku zápalu. Ak sa to udeje v mozgu a nervovom systéme, kde sa bunky nevedia obnovovať tak sa vytvorí predpoklad, pre také ochorenia ako alzheimer, parkinson, depresia a podobne.

Jednou z látok, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé membrány je cholín. Cholín nájdete vo Flavochine od Dr.Jacobsa . Okrem cholínu vo Flavochine nájdete aj vápnik, horčík, draslík ale aj prebiotické vlákniny a protizápalové flavanoidy. Môžete si ho kúpiť tu: http://www.abczdravia.sk/kategoria/kava-a-kakao/flavochino/
Mnohí zákazníci skonštatovali, že pri jeho pravidelnom používaní sa im zlepšila pamäť. A teraz ak si kúpite 2 balenia dostanete špeciálny prípravok na zvýšenie mentálnej sily a lepšie zvládanie stresu zadarmo. Toto platí pre prvých 10 záujemcov.

Vážení priatelia. Poprosím vás, niekedy sa snažím komunikovať témy, ktoré sú zložitejšie. Komunikujem s tieto zložitejšie témy pre vás pochopiteľne? Ak ste niečomu neporozumeli napíšte mi to.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.