Helicobacter – čo nám hovorí o nás?

Helicobacter – čo nám hovorí o nás?

Helicobakter je baktéria, ktorá dnes trápi mnohých ľudí. Jeho samotná existencia nemusí byť pre telo nebezpečná, lebo zdravé prostredie žalúdka ho dokáže udržať pod kontrolou. Ak sa organizmus oslabí Helicobater sa premnoží a spôsobuje tráviace ťažkosti a problémy so žalúdkom. Jeho pôsobenie môže vyústiť do vredov alebo rakoviny.

Žalúdočné šťavy obsahujú veľa vitamínu C. Vitamín C prirodzene reguluje Helicobactera. Ak sa počas stresu a nesprávnou životosprávou vitamín C vyčerpá Helicobacter naplno rozvinie svoju deštrukciu. Medicína ihneď nasadí antibiotiká. Ale antibiotiká nevyriešia nedostatok vitamínu C, ktorý vďaka nesprávnej strave a nevhodnému životnému štýlu vznikol.

Helicobater by sme teda mali pokladať za posla, ktorý nám oznamuje, že naše telo je dlhodobo podvyživené na vitamín C.

Vitamín C je jeden z mála z vitamínov, ktorý sa dokáže regenerovať. Jedna z látok, ktoré ho dokážu regenerovať sú polyfenoly. Vitamín C a polyfenoly nájdete v Aronia elixiere od Dr.Jacobsa. Tento nápoj je nielen zdravý ale aj veľmi chutný.

Aronia-Elixier si môžete kúpiť tu: https://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/aronia-elixier-500-ml/

 

Vitamín C si môžete kúpiť tu: https://www.abczdravia.sk/kategoria/vitaminy/vitamin-c/

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.