Káva s reishi pre alergikov

Káva s reishi pre alergikov

Liečivá huba Reishi je jednou z najdôležitejších liečivých húb pri znižovaní alergií všetkých druhov. Látky obsiahnuté v liečivej hube Reishi znižujú uvoľňovanie histamínu. Histamín je látka spôsobujúca nežiadúce účinky pri alergiách. Tým sa zmierňujú zápaly na koži a slizniciach.

Reishi zabezpečuje okysličovanie tela, čo je obzvlášť dôležité pri alergickej a chronickej astme, reguluje imunitný systém. Reishi podporuje detoxikačnú schopnosť pečene a zmierňuje vnútorný nepokoj.

Ak si chcete dopriať šálku kávy a zároveň dodať do tela aj látky na zníženie histamínu, je tu káva ReiChi. V ReiChi káve od Dr.Jacobsa je obsiahnutá aj liečivá huba Reishi. V jednej šálke je až 1000mg huby Reishi, čo je oveľa viac ako v iných konkurenčných výrobkoch. http://www.abczdravia.sk/kategoria/kava-a-kakao/reichi-cafe-180g/

Okrem tejto huby je v tejto unikátnej káve aj horčík a vitamín B12.

Navyše je v ponuke aj v bezkofeínovej verzii obohatená o zdravú akáciovú vlákninu http://www.abczdravia.sk/kategoria/kava-a-kakao/chi-cafe-free-250g/

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.