Kávou proti stresu

Kávou proti stresu

Je známe, že chronický stres je spúšťačom rôznych chorôb a podieľa sa na zhoršovaní existujúcich ochorení. Dlhodobý stres sa prejavuje napr. poruchami spánku, zhoršením pamäte, depresiami, obavami alebo spúšťaním zápalov.

Pre milovníkov kávy tu máme celkom pozitívnu správu. Ak sa vystresovaným myšiam podával kofeín zvieratá boli uvoľnenejšie, ich pamäť bola lepšia a mozog fungoval lepšie ako u zvierat, ktoré kofeín neprijímali.

Mnohí ľudia počas stresu pijú viacej kávy. Ak sa toto množstvo nepreženie, môže káva znižovať následky stresu, ako ukázal pokus na zvieratách.

V ReiChi káve od Dr.Jacobsa je okrem kávy použitá aj antistresová huba REISHI. V jednej šálke je až 1000mg protistresovej huby REISHI, čo je oveľa viac ako v iných konkurenčných výrobkoch. Okrem tejto huby je v tejto unikátnej káve aj horčík a vitamín B12. Horčík a a vitamín B12 sú tiež potrebné potebné na zvládanie stresu.

Teraz si môžete dopriať túto protistresovú kávu s kofeínom: http://www.abczdravia.sk/kategoria/kava-a-kakao/reichi-cafe-180g/

ale aj v bezkofeínovej verzii: http://www.abczdravia.sk/kategoria/kava-a-kakao/chi-cafe-free-250g/

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.