Kurkumín – zbavte mozog ťažkých kovov

Kurkumín – zbavte mozog ťažkých kovov

Kurkumín je známa látka s protizápalovými účinkami. Pomáha pri rôznych zápaloch, či už tráviaceho traktu alebo pohybového aparátu. Avšak existuje aj kurkumín, ktorý dokáže zbavovať telo ťažkých kovov.

 

Zbavte mozog ťažkých kovov

Ťažké kovy poškodzujú bunky, tkanivá a orgány. To ste mnohí vedeli alebo tušili. Je načase povedať si, aj ako sa zbaviť ťažkých kovov. A najmä ako sa ich zbaviť tam, kde páchajú najväčšie škody a to v mozgu.

Antioxidant glutation

Glutation je nielen antioxidant ale aj zametač ťažkých kovov. A to všetkých. Glutation je superupratovač, ktorý naše bunky zbavuje tohto svinstva. Deje sa to aj v mozgových bunkách. Ťažké kovy znižujú tvorbu glutationu, a tým sa bunky nedokážu dobre brániť ťažkým kovom. Ak sa chceme teda zbaviť ťažkých kovov musíme bunkám pomôcť.

Dôležitú úlohu hrá v tomto procese kurkumín. Kurkumín je farbivo nachádzajúce sa v kurkume. Kurkumín dokáže stimulovať tvorbu glutationu v bunkách!!! Dr.Jacobs ponúka doplnok výživy  Neuracur, ktorý obsahuje patentovaný kurkumín, ktorý ako jediný má cez klinické štúdie dokázané, že dokáže prenikať do mozgu! Dokáže tak stimulovať v mozgových bunkách tvorbu glutationu a tým pomáha zbavovať sa ťažkých kovov z mozgu!
Objednať si Neuracur môžete aj tu: http://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/neuracur/

 

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.