Mikroveda PUR probiotický nápoj

Mikroveda PUR probiotický nápoj

Mikroveda LIFE PUR
 • Môže prirodzene prispievať k posilneniu imunitného systému a udržiavaniu zdravého mikrobiómu (črevnej flóry).
 • Nápoj je fermentované 33 hodnotnými kmeňmi fermentačných a probiotických mikroorganizmov
 • Skladá sa zo 100% prírodných surovín
 • Certifikovaný organický produkt (DE ÖKO-037)
 • Bez GMO – mikroorganizmy boli pôvodne získané z prírody v kultúre; žiadne geneticky modifikované mikroorganizmy
 • Mikroorganizmy sa dokážu aktívne chrániť pred žalúdočnou kyselinou
 • Vhodný pre vegánsku výživu
 • Jemná, kyslá chuť
 • Bez laktózy a lepku
 • Neobsahuje konzervačné látky a žiadne syntetické príchute
 • Fermentované bez octu
 • Kvasenie prebieha pomaly, šetrne a v niekoľkých fázach po mnoho týždňov, čím sa dosahuje vysoká kvalite produktu
 • Certifikovaný výrobca (vrátane hygieny), laboratórne testované riadenie kvality

Zloženie: voda, melasa z organického cukru z organickej cukrovej trstiny * (melasu a cukor počas fermentačného procesu konzumujú mikroorganizmami a premieňajú ju na kyselinu mliečnu.), múka z hroznových jadier (OPC) *, Ling Zhi (Reishi) *, mikroorganizmy, probiotické mikroorganizmy. * Z kontrolovaného organického pestovania.

Zložky a mikroorganizmy sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomohli vybudovať prospešný mikrobiom v čreve, a preto môžu podporovať rozvoj a udržiavanie zdravej črevnej flóry.

Obsiahnuté mikroorganizmy:

Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, breve Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus amylolyticus, Lactobacillus amylovorus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei 01, Lactobacillus casei 02, Lactobacillus casei 03, Lactobacillus crispatus , Lactobacillus delbrueckii, Lactobacillus farraginis, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus Gasser, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus johnsonii, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus parafarraginis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus zeae, Lactobacillus diacetylactis, Lactococcus lactis, Saccharomyces cerevisiae, Streptococcus thermophilusZloženie: Obsiahnuté bakteriálne kultúry v 25 ml, približne 2,5 x 109 kmeňov**, Reishi (Ganoderma lucidum) * 8 mg, múka z hroznových jadier* 8 mg.

** MikroVeda LIFE PUR je prírodne fermentovaný produkt, počet buniek môže kolísať.

* Z kontrolovaného organického pestovania

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 x 25 ml alebo 3 x 8 ml denne neriedené alebo s neperlivou vodou. Začnite s nízkymi dávkami asi 10 ml denne a podľa potreby zvyšujte až do odporúčanej dennej dávky. Odporúčame užiť tesne pred jedlom. Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Živé mikroorganizmy sa môžu aktívne chrániť pred žalúdočnou kyselinou. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Výživové ​​hodnoty na:100 ml25 ml
Energetická hodnota25 kJ / 6 kcal6,25 kj / 1,5 kcal
Bielkoviny0,0 g0,0 g
Sacharidy1,50 g0,38 g
– z toho cukor0,84 g0,21 g
Vláknina< 0,70 g< 0,18 g
Tuk0,0 g0,0 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g0,0 g
Soľ0,0g0,0 g

Skladovanie: Pred prvým otvorením skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení skladujte v suchu, tme a chlade pri teplote +7° C. Po otvorení sa doplnok môže používať približne 5 týždňov. Uchovávajte fľašu vo zvislej polohe a nepite priamo z fľaše. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Balenie 0,5 l: Toto balenie vystačí podľa potreby na asi 2-3 týždne.

Balenie 1 l: Toto balenie vystačí podľa potreby približne na asi 4 až 5 týždňov.

Fľašu po každom použití trochu stlačte, aby sa z fľaše dostalo čo najviac kyslíka. Ak fľaša pri otvorení zasyčí, je to znamenie, že sa vytvoril oxid uhličitý. To neznižuje kvalitu a trvanlivosť. Žiadne biele častice droždia, ktoré sa objavia, nemajú vplyv na kvalitu tohto produktu. Po otvorení je produkt Mikroveda Life Pur možné používať až 6 týždňov.

Vezmite prosím na vedomie, že môže trvať niekoľko dní alebo týždňov, kým sa mikrobiom zreguluje. Je to spôsobené tým, že bakteriálna rovnováha sa pomaly vytvára presídlením dobrých baktérií pomocou MikroVeda Life Pur.

Aký je rozdiel medzi MikroVeda LIFE a MikoVeda LIFE PUR?

Oba sú doplnkami výživy s účinnými mikroorganizmami, reishi (huby Ling Zhi) a OPC z hroznovej múky. Produkt MikroVeda LIFE sa navyše vyrábal aj z vybraných, organicky certifikovaných bylinných a rastlinných častí.

Dostanú sa baktérie cez žalúdočnej kyseliny do čreva?

Odpoveď je jednoznačne áno, je to celkom prirodzené a stále sa to deje. Pre mnohé baktérie to už bolo vedecky dokázané (napr. probiotické baktérie). Baktérie nemajú od začiatku ochranu pred žalúdočnou kyselinou. Niektoré kultúry sa môžu pokaziť kvôli ochrane. Keby to tak nebolo, náš mikrobióm by tiež neustále trpel nedostatkom. Naše telo (alebo črevo) sa spolieha na mikroživiny a neustále doplňovanie baktérií. Spravidla sa to deje prostredníctvom nášho stravovania a pitia, dýchaním sa dostanete aj do úst a tiež prostredníctvom ľudských kontaktov si vymieňame baktérie. Naše telo bolo prispôsobené tomuto doplňovaniu po mnoho tisíc rokov (kľúčové slovo: „Vývoj“). Preto budete mať vo vašej rodine veľmi podobné znaky vo vašom mikrobióme (kľúčové slovo: podobné stravovacie návyky, podobný vnútorný vzduch, ľudská blízkosť, „prinesený“ mikrobióm pri narodení). Keby samozrejme bol dostatočný prísun baktérií – napríklad prostredníctvom našej stravy – na jej podporu by neboli potrebné žiadne výživové doplnky.

Dostanú sa všetky baktérie do čreva?

Ak sa všetky baktérie dostanú do čreva, t. j. 100%, nemôžno potvrdiť. Nie je to však potrebné a ani žiaduce. Do čreva sa dostáva dostatok baktérií, aby prirodzene rozšírili váš mikrobióm. Enzýmy a baktérie sa dostanú do vášho tela ihneď po užití prípravkov s mikroorganizmy, akonáhle sa tekutina dostane do kontaktu s vašou ústnou sliznicou, je tu tiež žalúdočná sliznica, pažerák, pery, pokožka a ešte oveľa viac! Môžete však baktérie podporiť pri prechode do čreva tak, že nápoj užijete medzi jedlom alebo krátko pred jedlom, keďže kyselina v žalúdku je potom „priateľskejšia“ k bakériám“. Počas jedla je „menej priaznivá“, aby mohla zabiť čo najviac patogénov.

Aký je rozdiel medzi baktériami v kapsulách a MikroVeda LIFE / LIFE PUR?

MikroVeda LIFE je prírodný produkt a vytvára sa pomalým kvasením. Počas tohto procesu sa okrem obsiahnutých bakteriálnych kultúr vytvárajú vitamíny, enzýmy a aminokyseliny. Bakteriálne kultúry uvedené v zložení Mikroveda LIFE / LIFE PUR sú dobre kŕmené, aktívne a žijú už mnoho týždňov vo fungujúcej komunite a v prostredí priaznivom pre baktérie. Fungujúca komunita znamená aj úspešné uplatnenie v obmedzenom životnom priestore. MikroVeda LIFE / LIFE PUR preto ponúka aktívne, početné a silné kultúrne kmene, samozrejme v organickej kvalite a bez GMO. V tomto stave vstupujú do tela, takže sa nedostanú iba do čreva.

Ak užívate MikroVeda LIFE / LIFE PUR prvýkrát, odporúčame obdobie 4-5 týždňov podľa odporúčanej dennej dávky. Zvyčajne stačí v priebehu prvých niekoľkých dní si zvlhčiť produktom len pery a pomaly si telo zvykne na štruktúru mikróbov. Mikrobiom sa zvyčajne prestavuje iba pomaly resp. sa pomaly buduje. To je výhodou. Potom si už môžete dávku zvyšovať individuálne, ale neprekračujte odporúčanú dennú dávku. To je tiež veľká výhoda oproti kapsulám. Pretože každý zákazník má tiež inú (zdravú) stravu, má aj preto odlišné potreby. Dobré je tiež kombinovať užívanie s probiotickým ústným sprejom.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.