Nadváha

Nadváha

Cez víkend som bola na biku,

a tu trasu ktorú som nevládala vyjsť (mierny kopček k nám do Limbachu ) som dala úplne v pohode. Bez kávy bez všetkého . Cítila som sa skvele. Aj tie kilá dolu dávajú na sebe pocítiť, ďakujem za cenne rady. Ale hlavne chcem žiť plnohodnotný život .

Žiť preto, aby som sa tešila z vecí, nie preto, aby som sa najedla. Strach som vždy zajedala, ale teraz mám kopec nových info a pomáha mi to.

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

One thought on “Nadváha

 1. Milena Mrazkova

  Dobrý deň pán Medveď,
  ďakujem za neskutočne pútavé rozhovory na Slobodnom vysielači.
  Veľmi mi pomohli , keď už som strácala nádej. Zdravotné problémy s črevom ma po návštevách špecialistov pár rokov nechceli opustiť , ale po Vašich radách o zmene stravy a životných návykov sa stalo. S Neuracurom a pár dobrotkami ako Vaša káva Reichi sa pomaly vracia energia aj radosť do života ku mne. Už mám aj ostatné doplnky ale mix Vašich znalostí je výborne podaný a veľmi vítaný. Teším sa na ďaľšie témy s pánom Filom a držím Vám palce.

  Prajem Vám aby aj Vás sprevádzala radosť a stále viac priaznivcov, ktorí na sebe vyskúšali, že Vaše rady fungujú a pomáhajú.
  Milena

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.