Neuracur

Neuracur

Neuracur optimalizovaný kurkumín Longvida® s komplexom vitamínov

 

  • optimalizovaný kurkumín sa dostáva do krvi a môže sa dopraviť do orgánov, kde pôsobí antioxidačne a protizápalovo
  • kurkumín v doplnku Neuracur dokáže prekonať hematoencefalickú bariéru a pôsobiť ako antioxidant a protizápalová látka v mozgu
  • obsiahnuté vitamíny a živiny podporujú duševnú výkonnosť a metabolizmus homocysteínu

Kurkumín s vysokou biologickou dostupnosťou


Kurkumín je silný antioxidant a dokáže chrániť naše bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Ďalšou dobrou vlastnosťou kurkumínu je, že je to silne protizápalová látka. To je veľmi dôležité, pretože každé chronické ochorenie od artritídy až po Alzheimerovu chorobu je spojené so zápalom.

Neuracur obsahuje prírodný kurkumín, ktorý je optimalizovaný pre maximálne vstrebanie do krvi. Inak povedané, užitím doplnku Neuracur sa vám kurkumín dostáva cez črevo do krvi, kde sa postupne uvoľňuje, dostáva sa do orgánov a tkanív a zabezpečuje tak protizápalový a antioxidačný účinok. Je to vďaka patentovanej technológii špeciálneho zapuzdrenia kurkumínu do fosfolipidov, ktorá dokáže kurkumín dostať cez črevnú sliznicu do krvi a ostatných orgánov v tele v aktívnej forme.

  • Kurkumín v doplnku Neuracur je 65 krát viac biologicky dostupný ako bežný kurkumín.
  • Na liečebné účinky postačuje aj malé množstvo kurkumínu v doplnku Neuracur , pretože v krvnom obehu zostáva dostatočne dlhý čas a uvoľňuje sa postupne. Na porovnanie: 200 mg kurkumínu v doplnku Neuracur sa rovná užitiu približne 13.000 mg bežného kurkumínu.
  • Kurkumín v doplnku Neuracur nezaťažuje žalúdok a veľmi dobre sa znáša.
  • Kurkumín v doplnku Neuracur dokáže prekonávať aj krvno-mozgovú bariéru a dostane sa do mozgu. Kurkumín v doplnku Neuracur je najúčinnejší na ochranu mozgu pred takými chorobami ako sú kognitívne poruchy, Alzheimerova choroba a demencia.

 

Neuracur si môžete zakúpiť tu: https://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/neuracur/

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.