Plačlivé dieťa – aj vám nedá spávať?

Plačlivé dieťa – aj vám nedá spávať?

Plačlivé dieťa je problém pre nejedného rodiča, hlavne matku.

Vakcinácia je dnes téma, pri ktorej horia vášne oveľa silnejšie ako pri iných témach dnešnej doby. Snáď len politika dokáže rozvášniť ľudí viac ako téma vakcinácie. Ja sa dnes cez môj článok budem snažiť vniesť vám bez akýchkoľvek emócií svetlo do niektorých procesov, ktoré sa tam udejú po vpichnutí vakcíny. Ukážem vám, čo sa udeje na úrovni energetického metabolizmus (výroby energie) po vakcinácii a aký to môže mať dosah nielen na psychiku dieťaťa.

Plačlivé dieťa

Rozmýšľali ste nad tým prečo sú po vakcínach deti nepokojné, plačlivé, budia sa noci alebo majú iné nevysvetliteľné problémy?

Skôr ako sa budem venovať vakcíne, povieme si čosi o človeku. Človek sa skladá zo stovák miliárd živých organizmov. Tými organizmami sú bunky. Človek je teda spoločenstvom buniek. Štát je spoločenstvom ľudí, rodín. Každá jedna rodina je zároveň maličkým živím organizmom, akýmsi malým štátikom, ktorý sa riadi vlastnými zákonmi. To isté platí o našich bunkách. Sú tiež živými organizmami. Rôzne bunky plnia v tele rozličné úlohy a podľa toho aké úlohy plnia, potrebujú na to rozdielne množstvo energie. Ak im energia chýba, prestanú si svoju úlohu plniť. Na telesnej úrovni toto vnímame ako chorobu alebo zdravotný problém.

Telo a bunky majú v podstate 2 zdroje energie. Je to:

  1. Cukor – glukóza (v texte budem písať o glukóze) nachádzajúca sa v obilninách strukovinách, zemiakoch, ovocí a podobne.
  2. Tuky – sú v mäse, vajciach, mliečnych výrobkoch, olejoch či orechoch.

 

Ako to funguje v našej bunke

V každej jednej bunke sa nachádzajú dispečeri (riadiaci pracovníci), ktorí ovplyvňujú ako sa energia vyrobí. Tými dispečermi sú enzýmy. Enzýmy ovplyvňujú výrobu energie a tým aj to, ako budú bunky fungovať a ako budeme zdraví.

Keď sa obsah vakcíny (bohužiaľ nie sú jediné) dostane do tela človeka ovplyvní to aj enzýmy, ktoré riadia výrobu energie v bunkách. Po vpichnutí vakcíny sa zablokuje tvorba energie z glukózy. Pre tých, ktorý by ste to chceli odborne, pichnutím vakcíny sa aktivuje pyruvát dehydrogenáza kináza, ktorá nedovolí, aby sa glukóza v bunke spálila a vyrobilo by sa z nej dostatočné množstvo energie.

Keď sa toto udeje, pre bunky vzniká problém. V bunke vzniká nedostatok energie. Je to ako keby sa nám (spoločnosti ľudí) pokazila nejaká elektráreň. Na nedostatok energie veľmi citlivo reaguje nervový systém. Nervový systém je riadiacim systémom organizmu a potrebuje pre svoju činnosť veľké množstvo energie. Ak energia chýba (je blokovaná enzýmom pyruvát dehydrogenázou kinázou.) začnú sa prejavovať mnohé problémy.

Dieťa je zrazu plačlivé, zle spáva, má nočné mory, doslova je na nepoznanie. Mení sa aj motorika dieťaťa, lebo aj motorika je riadená nervovým systémom. Niekedy vidíme, ako keby sa dieťa vrátilo vo vývoji späť. Horšie hovorí, lebo aj mozog sú nervové bunky, ktoré potrebujú vysoké dávky energie. Tento proces blokácie výroby energie z glukózy môže byť vratný alebo nevratný. Samozrejme vakcína nie je jediná, ktorá blokuje výrobu energie z glukózy.

Výroba energie je blokovaná

Výrobu energie blokuje aj to psychický stres, nedostatok vitamínu B12, železa ( matky, ktoré vychovávajú svoje deti v duchu vegánstva či vegeteriánstva vystavujú svoje deti riziku možného nedostatku týchto látok a tým aj blokovaniu tvorby energie), lieky, vírusy, vysoké dávky glukózy či fruktózy v potrave, zápaly a iné faktory.

Ak sa dieťa narodí so zápalmi (u nás sa dobre nediagnostikujú), matka počas tehotenstva prežila stres (napr. aj nesprávna strava spúšťa stres), nemala dobré vzťahy a podobne, môže mať vakcína pre jej dieťa fatálne následky.
Keď sa k tomu pridá strava bohatá na fruktózu a sacharidy Boh ochraňuj zdravie dieťaťa.

Dieťa začne trpieť energetickým deficitom a pritom brucho má plné. Metabolizmus glukózy je blokovaný a nikto o tom ani netuší. Každý len vidí rôzne zmeny psychiky, správania, imunitné problémy (časté infekty, zápaly, kože problémy), tráviace problémy a podobne.

Kto pozná celý tento mechanizmus nečuduje sa keď vidí, čo sa u detí dnes deje. Náš životný štýl sme dotiahli do dokonalosti pri blokovaní výroby energie v našich bunkách. Vakcíny to neraz len zaklincujú, ale nie sú jedinou príčinou. Riešením ako von z týchto problémom je využiť ako palivo tuk. A tu je kardiálny problém mnohých ľudí. Nechcú to zobrať do úvahy. Výroba energie z tuku, totiž týmto procesom ovplyvnená nie je.

Nakoniec vám ukážem múdrosť našich predkov. Pri chrípke a ťažkých chorobách dávali na posilnenie mäsový vývar. Prečo? Lebo zápal a vírusová infekcia aktivuje pyruvát dehydrogenázu kinázu (to je ten enzým, ktorý po vakcinácii môže zablokovať tvorbu energie z glukózy), ktorá blokuje výrobu energie z glukózy. Nedávali ovocie, kde je cukor a fruktóza, ale mäsový vývar, kde sú tuky, lebo tie dávali bunkám energiu. Inak tento proces blokovania výroby energie prebieha pri všetkých chorobách vrátane rakoviny. Pokiaľ toto budeme ignorovať, civilizácia bude zdravotne upadať.

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.