Rakovina – dokážete ju ovplyvniť viac ako si myslíte!

Rakovina – dokážete ju ovplyvniť viac ako si myslíte!

Rakovina je pre ľudí strašiakom. Nie preto, že by to bola choroba na ktorú sa najviac umiera, ale preto, lebo priebeh liečby je pre človeka drastický a aj to vidno. Schudnutí ľudia, vypadané vlasy, zničená psychika, strach a neraz aj beznádej. Len málo ktorá choroba dokáže zasiahnuť do života ľudí viac ako rakovina.

Ľudia sa po diagnóze “rakovina” rozhodnú buď:

  • pre klasickú liečbu chemoterapiou alebo rádioterapiu
  • alternatívnu terapiou
  • kombináciu oboch spôsobov

Je to na každom, ako sa rozhodne a čomu verí. Mnohí sa z rakoviny úspešne vyliečia.

A práve to slovo “VYLIEČENÝ” je pre ľudí na jednej strane tým po čom túžili, na druhej strane je pascou prinášajúcou uspokojenie. Rakovina je nebezpečná nielen tým, že zabíja, ale aj tým, že sa vracia. Mnohí by o tom vedeli rozprávať svoje. Je možné predísť tomu aby sa rakovina vrátila? A čo viete urobiť preto aby sa rakovina nevrátila?

Robil sa zaujímavý pokus, kde sa sledovali 2 skupiny ľudí, ktorí prekonali rakovinu.
V prvej skupine bývalí onkologickí pacienti žili bežný život. U 60% z nich sa do 5 rokov rakovina vrátila. V druhej skupine bývalí onkologickí pacienti užívali vysoké dávky antioxidanov . U týchto ľudí sa rakovina vrátila iba u 10%.

Ľudia vyliečení z rakoviny by si z výskumu mali zobrať poučenie. Aj po verdikte “nemáte rakovinu” by sa nemali uspokojiť. Mali by užívať vysoké dávky antioxidantov. Nikto sa predsa nechce znova ocitnúť na onkológii. A ďalšia šanca už nemusí prísť.

Najsilnejší antioxidant sú polyfenoly z granátového jablka

Medzi najsilnejšie látky s antioxidačným účinkom patrí granátové jablko. Polyfenoly z granátového jablka prekonali v siedmych skúšobných testoch doteraz najsilnejšie antioxidanty ako červené víno, čučoriedkovú šťavu, šťavu z acai či brusnicovú šťavu ( SEERAM a spol. 2008) Polyfenoly z granátového jablka majú 3-4 násobnú antioxidačnú kapacitu (TEAC TEST) ako červené víno alebo zelený čaj (GIL a spol.2000). Polyfenoly z granátového jablka dokážu oxidačný stres nielen znížiť priamo, ale aj posilniť telu vlastný antioxidačný systém (AVIRAM a spol. 2000 a 2004)

Koncentrované polyfenoly z granátového jablka si môžete kúpiť tu: https://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/granaforte-100-ml/

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.