Stres – pozor môže poškodiť aj mozog

Stres – pozor môže poškodiť aj mozog

Čo robiť aby vám stres nepoškodil mozog?

Psychický stres dnes prežíva denno denne milióny ľudí. Či je to v práci alebo domácnosti, stres je tu a s ním aj jeho nežiadúce účinky. Psychický stres predstavuje vážny rizikový faktor pre poškodenie mozgových buniek a vznik depresií. Aj v tomto prípade múdra matka príroda podáva pomocnú ruku. Pre vystresovaných ľudí je tu kurkumín. Kurkumín chráni nervové bunky hippocampusu ( časť mozgu zodpovedného za pocity a emócie) pred ďalším poškodením v dôsledku chronického stresu. Kurkumín môže oslabiť poškodenie nervových buniek spôsobenú stresom. Kurkumín môže dokonca zvrátiť späť škody napáchané v mozgu dlhodobým stresom!

Prežívate ´psychický stres? Pravidelne užívajte kurkumín. Štúdiami sa dokázalo, že patentovaný kurkumín LongaVida ktorý nájdete vo výrobku Neuracur od Dr.Jacobsa dokáže prenikať do mozgu. To je základ pre jeho pôsobenie v mozgu a ochranu pred stresom.

Neuracur si môžete zakúpiť tu: http://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/neuracur/

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.