Únava a ako ju účinne zvládnuť

Únava a ako ju účinne zvládnuť

V nedávnych článkoch som spomínal, že za každý unavený človek trpí zápalom. Bohužiaľ odhaľovanie zápalov je u nás veľmi nešťastné. Zápaly sa odhaľujú tak, že laboratórna diagnostika ich odhalí len zlomok a väčšina z nich pácha škody naďalej. Neraz prebiehajúce zápaly končia tragicky. Krásnou ukážkou je infarkt.

Skôr ako človek dostane infarkt, dlhé roky trpí zápalmi ciev. Tie Vedú k zhrubnutiu cievy, vytvoreniu aterosklerotických plakov, ich uvoľneniu a k náhlej smrti alebo vážnemu poškodeniu zdravia. Zápal im nikto za ten čas neodhalí. Dokonca postihnutí ani nevedia, že majú dlhodobý zápal na cievach. Ale aj nárast únavy je jasným znakom prebiehajúceho zápalu. Preto by si unavení ľudia mali klásť odpoveď ako riešiť zápaly v tele.

Zápal nemusí vždy bolieť

Pri komunikácii s unavenými ľuďmi pozorujem rozčarovanie ba až nevieru ľudí nad faktom, keď im poviem, že ich telo trpí zápalmi. Ľuďom stále nejde do hlavy, ako to, že majú zápal a nič ich nebolí. Je to preto, že ľudia uverili falošnej informácii zápal = bolesť. Toto je jedna z najfalošnejších informácii ktorou sa ľudia riadia ak sa jedná o zdravie. Samozrejme každý zápal v istom okamihu dosiahne stav bolesti. Otázka je len kedy.

Imunitný systém dokáže zápal – požiar nielen spustiť, ale dokáže ho aj hasiť a uhasiť. Inak by sme po prvej chorobe zhoreli v požiari zápalu. A ak chcete vedome podporiť imunitu v tom, aby bola ochotná a schopná hasiť požiar zápalu je dobré dodávať telu také potraviny, ktoré to dokážu.

Flavochino od Dr.Jacobsa obsahuje látky, ktoré podporujú ochotu imunitných buniek hasiť požiar (tvorbu protizápalových cytokýnov) a znižujú aktivitu “zápalových génov”. Flavochino od Dr.Jacobsa obsahuje zároveň vysoký podiel minerálov ako horčík, draslík a vápnik. Flavochino si môžete kúpiť tu: http://www.abczdravia.sk/kategoria/kava-a-kakao/flavochino/

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.