Únava – pomôže sauna

Únava – pomôže sauna

Sauna – nečakaný pomocník pri liečbe chronickej únavy

Chronický únavový syndróm je veľmi nepríjemné ochorenie. Táto choroba sa neprejavuje tým, že ste nonstop unavený, ale máte aj iné pridružené problémy. Napr. typické sú príznaky ako pri chrípke. Bolesti svalov, môže byť zvýšená teplota okolo 37 C a ak s to poviete lekárovi, ten to vyhodnotí ako chrípkové ochorenie.

Únava postihuje stále viac ľudí

Chronický únavový syndróm je spojený s poruchou tvorby energie v našich bunkových elektrárňach – mitochondriách. Výroba energie prebieha v mitochondriálnych membránach. Membrány sú akousi kožou (obalom mitochondrií) a tu sa sústreďuje výroba prakticky všetkej energie, ktorá je zodpovedná za vitalitu človeka.

Ak sa do tela dostanú látky, ktoré narušia membrány mitochondrií, nastane problém. Výroba energie sa naruší. Keďže všetky membrány sú poskladané z tukov, narušujú ich najmä v tuku rozpustné látky. Medzi ne patrí aj OCTOXYNOL. Je to v tuku rozpustná látka, ktorá sa nachádza v saponátoch a autokozmetike. Vstrebáva sa dobre cez kožu a narušuje tukové membrány. Takto môže spustiť narušenie tvorby energie v tele.

Zbavovanie sa v tuku rozpustných jedovatých látok je pre zdravie človeka dôležité. Jedným zo spôsobov ako dostať túto látku z tela von je napr. infrasauna. Ak ešte podporíte telo napr. užívaním výrobku Sulfoforte od.Dr.Jacobsa proces zbavovania sa jedov bude oveľa účinnejší.

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
tel. 0911 295 859
andrej.medved9@gmail.com

 

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.