Vyžeňte z tela zlodeja energie a mimoriadne agresívneho spúšťača zápalov

Vyžeňte z tela zlodeja energie a mimoriadne agresívneho spúšťača zápalov

Črevo je prvý orgán, ktorý sa vyvíja po oplodnení vajíčka. Nie je to mozog, ani srdce ale črevo. Vždy ma udivuje čo všetko dokáže ovplyvniť dianie v čreve. Dnes vám ukážem ako procesy v čreve prispievajú k úbytku enzýmov v celom ľudskom tele a aké následky to môže na vás mať.

Každý jeden z nás konzumuje bielkoviny. Bielkoviny sú základným stavebným kameňom organizmu. Tvoria nielen bunky, tkanivá, orgány, ale bielkoviny sa podieľajú aj na tvorbe hormónov alebo látok ovplyvňujúcich činnosť nervového systému, ktoré voláme neurotransmitery.

Z bielkovín, ktoré prijmeme z potravy sa vďaka baktériám v čreve vytvorí denne 4-5g amoniaku čo je objemovo asi 5,5 – 6,6 litra plynu. Amoniak je zásaditý plyn a práve amoniak, ak sa dostane z čreva do tela, stáva sa zlodejom veľmi dôležitého enzýmu. Tým enzýmom je alfa-ketoglutarát.

O tomto enzýme ste asi nepočuli. Je to mimoriadne dôležitý enzým, ktorý sa podieľa na výrobe energie z potravy. Denne si ho organizmus vyrobí v množstve 1,5 – 2kg !!!! Jeho strata môže viesť k narušeniu tvorby energie a vzniku fyzickej či duševnej únave alebo poruchám koncentrácie. Ako vidíte tento enzým je pre nás veľmi dôležitý.

A ako sa amoniak dostane k tomuto enzýmu? Ako som už spomínal, amoniak sa prirodzene tvorí v čreve. A stačí, ak je pH čreva málo kyslé, amoniak sa začne vstrebávať z čreva do tela. Aj samotný amoniak mení pH čreva pretože je silnou zásadou. Keďže amoniak je plyn, dokáže sa pomerne ľahko dostávať napr. do mozgu. Tam výkonnosť buniek extrémne závislé od tvorby energie. Ak amoniak vykradne alfa-ketoglutarát, môže sa dostaviť únava, vyčerpanie, poruchy pozornosti alebo depresívne nálady. Amoniak je okrem toho aj spúšťač zápalov v tele!!!

V kyslom prostredí čreva sa ale amoniak správa inak. Amoniak sa nedokáže vstrebať do tela a cez črevo a stolicu sa vylúči v podobe amónnej soli. Takýmto spôsobom kyslé prostredie čreva chráni nielen náš mozog pred energetickou krízou, ale aj telo pred zápalmi.

Črevné prostredie sa najefektívnejšie prekysľuje cez pravotočivú kyselinu mliečnu. Koncentrovanú pravotočivú kyselinu mliečnu nájdete v Lactirelle od Dr.Jacobsa:   https://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/lactirelle-100ml/
a Arónia-Elixier od Dr.Jacobsa: https://www.abczdravia.sk/kategoria/rastlinne-extrakty/aronia-elixier-500-ml/

Z oboch výrobkov pripravíte chutný nápoj, ktorý bude vás bude chrániť pred zlodejom energie. Zásobovanie tela pravotočivou kyselinou mliečnou je v stratégii zvyšovania tvorby energie a zlepšovania psychiky človeka na Slovensku zatiaľ nedocenenou stratégiou. Bohužiaľ nie pre neúčinnosť, ale neznalosť procesov v tele.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.