Vysoký krvný tlak

Vysoký krvný tlak

Andrejko ahoj . Už mám aj ja spätnú väzbu. Keď sme sa prvý krát stretli koncom marca, mal som v poslednej dobe vysoký krvny tlak, okolo 140 – 150 / 90-95. A teraz po 1,5 mesiaci hypoxyterapie, zmenej strave na nízkosacharidovú a doplnkami od teba, dnes rano meraný tlak viď obrázok.

(Včera mi prišiel takýto mail. Andrejko ahoj . Už mám aj ja spätnú väzbu. Keď sme sa prvý krát stretli koncom marca, mal som v poslednej dobe vysoký krvny tlak, okolo 140 - 150 / 90-95. A teraz po 1,5 mesiaci hypoxyterapie, zmenej strave na nízkosacharidovú a mitochondriálnej kúre živinami, dnes rano meraný tlak viď obrázok. Úžasnéééé, ďakujem ti , ešte budem trpezlivý s tým šumením v ušiach a verím ze to úplne odide.....:))) Vždy ma poteší,keď vidím, že sa ľudom mení život k lepšiemu. S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859.......ak máte otázku bez hanby zavolajte andrej.medved9@gmail.com)

Úžasnéééé, ďakujem ti .

 

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.