Iný pohľad na zdravie a chorobu

Blog

Pozrite sa na naše novinky!

4. apríla 2023 Andrej Medveď ⏱ 1 min čítania 👁 110 zobrazení

Priatelia, v našom e-shope máme ďalšie novinky! Vitamín C z camu camu či produkt Nepreháňaj!

Andrej Medveď - Pozrite sa na naše novinky!

Odporúčané riešenie

Pripravili sme pre vás novinku od Mikrovedy na podporu činnosti pečene s fermentovanými rastlinnými extraktmi z artičokov, pestreca mariánskeho a sladkého drievka, ktorý obsahuje aj prirodzene sa vyskytujúce sa probiotické kmene Mikroveda L8R33-KUR kúra na pečeň 0,5 l (abczdravia.sk). Tento nápoj pôsobí protizápalovo a regeneračne nielen na pečeň, ale aj črevo.


Vhodný je keď pociťujete nasledovné problémy:

- únava - zníženie výkonnosti - strata chuti do jedla - nadúvanie - ťažkosti v hornej časti brucha - zápcha - stukovatená pečeň


Treťou novinkou sú probiotiká špeciálne navrhnuté na riešenie hnačiek a volajú sa Nepreháňaj Probio . V akcii si ich môžete kúpiť tu:


a samostatne tu:


Na sklade máme len cca 290ks týchto probiotík (145ks akciových balíkov) a ďalšie budú až v lete.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. andrej.medved9@gmail.com

Zdieľať: